dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Rewal

184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

184 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Kormoranów

Rewal,zachodniopomorskie

325 000 zł36 m² 9 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą domów na sprzedaż. Prezentowane nieruchomości to domki w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni 36m2. Domki są piętrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 358 zł32,42 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowany w Rewalu przy ul. Klifowej 22. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego!

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 185 zł38,15 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowany w Rewalu przy ul. Klifowej 22. Miejsce postojowe cena brutto: 60 270 zł Oferta dotyczy apartamentu wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

812 595 zł38,15 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowany w Rewalu przy ul. Klifowej 22. Miejsce postojowe cena brutto 60 270,00 zł

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament 3-pokojowy Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

749 000 zł70,26 m² 10 660,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy dwupoziomowy apartament o łącznej powierzchni 70,26 m2 położony 600 metrów od morza w nadmorskiej miejscowości Rewal. Apartament usytuowany na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

4 782 400 zł854 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

Na sprzedaż Dom wczasowy w Rewalu, 300 m od plaży Oferuję wyjątkowy obiekt turystyczny położony w malowniczym Rewalu, zaledwie 300 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

2 449 000 zł245 m² 9 995,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Na sprzedaż przedstawiamy resort murowanych domków rekreacyjnych nad morzem w malowniczej miejscowości Rewal położonych zaledwie 450 metrów od plaży. Rewal jest urokliwą nadmorską.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł35,45 m² 19 717,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament, który łączy bliskość morza z luksusową infrastrukturą! Poniżej znajdziesz kompleksowy i atrakcyjny opis ogłoszenia. Opis Nieruchomości Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Rewal,zachodniopomorskie

650 000 zł34,70 m² 18 731,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż apartament usytuowany na zamkniętym osiedlu w miejscowości Rewal. Na powierzchnię użytkową 34,7 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Krótka

Rewal,zachodniopomorskie

439 000 zł31 m² 14 161,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio lub zamienię Apartament blisko plaży i centrum Rewala. Zaleta jest duży ogród z tarasem ukryty za bujną roślinnością. Miejsce postojowe na terenie zamkniętym. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł38,35 m² 15 358,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż, dwupokojowy apartament o powierzchni 38,35 m2, zlokalizowany na parterze jednego z apartamentowców 'klifowa". Osiedle zlokalizowane w pierwszej lini brzegowej. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 890 000 zł420 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:477 m²

Rewal Pensjonat o pow. 420 m , 16 pokoi, 45 miejsc noclegowych, tylko 5 min od plaży! Na sprzedaż wyjątkowy w pełni funkcjonujący pensjonat zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36,19 m² 19 314,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Elegancki w pełni urządzony apartament zlokalizowany w ekskluzywnym kompleksie Platinium Rewal w odległości 50m od morza. Platinium rewal aparthotel usytuowany jest w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 000 m² 499 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Rewalu. 1000 m2 z domkiem całorocznym 30 m2 cena 499000 zł lub 2000 m2 za 799000 zł. Działka jest ogrodzona i posiada wszystkie media: prąd, woda oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Apartament z garażem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

699 000 zł43,58 m² 16 039,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu apartament dwupoziomowy w nadmorskiej miejscowości Rewal, z którego z balkonu rozprzestrzenia się widok na morze. Odległość do morza oraz punktu widokowego na plaże.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

370 500 zł570 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 570m2 w odległości około 400 metrów w linii prostej od Morza Bałtyckiego. Wydane warunki zabudowy na budowę budynków rekreacji indywidualnej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

345 800 zł494 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 494 m2 w odległości około 350 metrów w linii prostej od Morza Bałtyckiego. Wydane warunki zabudowy na budowę budynków rekreacji indywidualnej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Polna

Rewal,zachodniopomorskie

4 950 000 zł2 600 m² 1 903,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Sprzedam ośrodek wczasowy z pełnym wyposażeniem. Budynek główny o pow. 420m2 [ komfortowy dom właścicieli z dużym tarasem , 20 pokoi gościnnych z łazienkami z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

998 000 zł43,21 m² 23 096,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesny apartament w pierwszej linii brzegowej na zamkniętym osiedlu w Rewalu. Osiedle zamknięte, monitorowane z recepcją, budynek bez barier architektonicznych, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł36,19 m² 22 934,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjny Apartament Premium z ogrodem i Garażem 30 m od Plaży w Platinium Rewal. Zapraszam na prezentację wyjątkowego, dwupokojowego apartamentu o eleganckim, wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

39 990 000 zł7 500 m² 5 332 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: oferujemy na sprzedaż 100 % udziałów w koło 20 letnim w nadmorskim biznesie z doświadczeniem na rynku turystycznym. Wyjątkowy ośrodek wypoczynkowy, bezpieczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Budynek użytkowy, ul. Polna

Rewal,zachodniopomorskie

3 840 000 zł840 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dochody od pierwszego dnia na sprzedaż rentowny kompleks 7 domków nad morzem Na sprzedaż oferuję dochodowy, całoroczny kompleks 7 murowanych domków wykończonych w wysokim standardzie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 820 000 zł36,35 m² 50 068,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Top lokalizacja! niepowtarzalny apartament! Prestiżowy trzypokojowy apartament w pierwszej linii zabudowy od morza! Apartament zaprojektowany w nowoczesnym stylu z tarasem ze szklaną.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Klifowa

Rewal,zachodniopomorskie

2 165 000 zł53 m² 40 849,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyobraź sobie, każdy dzień zaczyna się od szumu fal, i nie kończy się spektakularnym zachodem słońca nad Bałtykiem. Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną położoną w kompleksie 11 działek w Śliwinie przy ul. Spacerowej, gmina Rewal w odległości około 1 km od morza. Działka o powierzchni 1500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Bałtycka

Rewal,zachodniopomorskie

620 000 zł44,53 m² 13 923,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: lokal typu studio z osobną sypialnią z widokiem na morze Rewal Biuro nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

3 990 000 zł650 m² 6 138,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja Marzeń w Centrum Rewala: zyskowny Pensjonat nad Morzem. Jeśli marzysz o dochodowej inwestycji w sercu jednego z najpopularniejszych kurortów nad polskim Bałtykiem, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Rewal,zachodniopomorskie

798 963 zł37,51 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego. Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Rewal,zachodniopomorskie

1 099 000 zł2 079 m² 528,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2079 m w Rewalu, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nadmorskich. Działka posiada wydane warunki zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł21,17 m² 16 532,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Okazja! Świetna inwestycja! Do sprzedaży wyposażony apartament położony na 2. piętrze budynku z 2008 roku, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Niski koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Rewal,zachodniopomorskie

5 199 000 zł724,69 m² 7 174,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

Odkryj swój raj inwestycyjny nad Bałtykiem! Gotowy obiekt o funkcji zakwaterowania turystycznego w sercu nadmorskiego Rewala, zaledwie 700 metrów od plaży, czeka na nowego właściciela. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 813 000 zł3 626 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolną klasy V z możliwością zabudowy o powierzchni 3626 m 2 , która usytuowana jest w spokojnej okolicy, w miejscowości nadmorskiej Rewal, około 600.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

429 000 zł1 430 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną położoną w kompleksie 11 działek w Śliwinie przy ul Spacerowej, gmina Rewal. Działka o powierzchni 1430 m2 rodzaj użytku Bp-R stanowiąca użytki.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

7 990 000 zł985,97 m² 8 103,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:garaż

Jeśli planujesz skredytować tą nieruchomość- zadzwoń do mnie Przedmiotem sprzedaży jest dochodowy pensjonat położony w kurorcie nadmorskim Rewal zaledwie 500 metrów od morza. Obiekt wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mikrokawalerka umeblowana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

274 000 zł22,27 m² 12 303,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest nowy apartament w Rewalu, położony 600 metrów od morza. Apartament zlokalizowany na pierwszym pietrze w budynku jednopiętrowym. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Klifowa

Rewal,zachodniopomorskie

649 000 zł53 m² 12 245,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż apartament, wraz z podziemnym miejscem garażowym, położony w centrum Rewala w odległości 200 m do plaży, bez sąsiedztwa głośnych lokali. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Makowa

Rewal,zachodniopomorskie

1 799 000 zł143,80 m² 12 510,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:696 m²

Rewal - trzy budynki na działce 800 m od plaży Na sprzedaż nieruchomość położona w Rewalu, w odległości ok. 800 m (drogą) od plaży. Działka zabudowana trzema budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

343 800 zł1 146 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicach nadmorskich. Nieruchomość w kompleksie 24 działek, o zróżnicowanej powierzchni od 974 m2 do 3193 m2. W tej ofercie polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł500 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 500 m2 położona w Rewalu. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

810 000 zł1 017 m² 796,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż narozna działka w Rewalu,350m od morza w lini prostej. W okolicy zabudowa pensjonatowa mieszkalna i sklepy. Działka nie jest objęta planem zabudowy istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł786 m² 151,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 786 m2, blisko morza. Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

3 990 000 zł854 m² 4 672,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:29

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

Na sprzedaż Pensjonat 29 pokoi, 80 miejsc noclegowych w Rewalu 300 m od plaży. To wyjątkowa oferta, zapoznaj się z opisem, umów się na prezentację, oglądnij i zdecyduj, bo warto.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij