Apartament Rewal

Rewal, zachodniopomorskie

  • 620 000 zł
  • 44,53 m²
  • 13 923,20 zł/m²

Zdjęcie

Oliwia Zuterek

Skontaktuj się

Apartament Rewal

Rewal, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

620 000 zł

44,53 m²

13 923,20 zł/m²

Apartament Rewal

Zaktualizowane: 15 maja 2026

620 000 zł 44,53 m² 13 923,20 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2010
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2010

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 620 000 zł (13 923,20 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 44,53 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2010 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 398 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: elektryczne, piec, centralne ogrzewanie
  •   telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu komfortowy, dwupoziomowy apartament zlokalizowany w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Rewal.

Nieruchomość wyróżnia się wyjątkowym położeniem zaledwie około 70 metrów od plaży i punktu widokowego, a dodatkowym atutem jest widok na morze, który można podziwiać bezpośrednio z balkonu.

Apartament w bardzo dobrym stanie gotowy do użytkowania o powierzchni 44,53 m². Znajduje się na drugim piętrze zadbanego i nowoczesnego budynku apartamentowego. (...)

Agent

Oliwia Zuterek

533 373...

533 373 377

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

533 373...

533 373 377

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.