dowolna

Nieruchomości Rewal - Oferty sprzedaży nieruchomości

183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

183 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

325 000 zł36 m² 9 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą domów na sprzedaż. Prezentowane nieruchomości to domki w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni 36m2. Domki są piętrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 358 zł32,42 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowany w Rewalu przy ul. Klifowej 22. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego!

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 185 zł38,15 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowany w Rewalu przy ul. Klifowej 22. Miejsce postojowe cena brutto: 60 270 zł Oferta dotyczy apartamentu wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 527 zł25,83 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

1-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowany w Rewalu przy ul. Klifowej 22. Miejsce postojowe cena brutto: 60 270 zł

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Budynek użytkowy Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

4 782 400 zł854 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

Na sprzedaż Dom wczasowy w Rewalu, 300 m od plaży Oferuję wyjątkowy obiekt turystyczny położony w malowniczym Rewalu, zaledwie 300 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł44,53 m² 13 923,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu komfortowy, dwupoziomowy apartament zlokalizowany w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Rewal. Nieruchomość wyróżnia się wyjątkowym położeniem zaledwie około 70 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł70,26 m² 10 660,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy dwupoziomowy apartament o łącznej powierzchni 70,26 m2 położony 600 metrów od morza w nadmorskiej miejscowości Rewal. Apartament usytuowany na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł35,45 m² 19 717,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament, który łączy bliskość morza z luksusową infrastrukturą! Poniżej znajdziesz kompleksowy i atrakcyjny opis ogłoszenia. Opis Nieruchomości Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł34,70 m² 18 731,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż apartament usytuowany na zamkniętym osiedlu w miejscowości Rewal. Na powierzchnię użytkową 34,7 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł31 m² 14 161,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio lub zamienię Apartament blisko plaży i centrum Rewala. Zaleta jest duży ogród z tarasem ukryty za bujną roślinnością. Miejsce postojowe na terenie zamkniętym. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł38,35 m² 15 358,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż, dwupokojowy apartament o powierzchni 38,35 m2, zlokalizowany na parterze jednego z apartamentowców 'klifowa". Osiedle zlokalizowane w pierwszej lini brzegowej. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 890 000 zł420 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:477 m²

Rewal Pensjonat o pow. 420 m , 16 pokoi, 45 miejsc noclegowych, tylko 5 min od plaży! Na sprzedaż wyjątkowy w pełni funkcjonujący pensjonat zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36,19 m² 19 314,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Elegancki w pełni urządzony apartament zlokalizowany w ekskluzywnym kompleksie Platinium Rewal w odległości 50m od morza. Platinium rewal aparthotel usytuowany jest w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 000 m² 499 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Rewalu. 1000 m2 z domkiem całorocznym 30 m2 cena 499000 zł lub 2000 m2 za 799000 zł. Działka jest ogrodzona i posiada wszystkie media: prąd, woda oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

4 950 000 zł2 600 m² 1 903,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Sprzedam ośrodek wczasowy z pełnym wyposażeniem. Budynek główny o pow. 420m2 [ komfortowy dom właścicieli z dużym tarasem , 20 pokoi gościnnych z łazienkami z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

343 800 zł1 146 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicach nadmorskich. Nieruchomość w kompleksie 24 działek, o zróżnicowanej powierzchni od 974 m2 do 3193 m2. W tej ofercie polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł972 m² 791,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Informacje podstawowe: powierzchnia: kształt działki: kwadrat, działka: środkowa, wygląd działki: pusta, ogrodzona: tak, rodzaj ogrodzenia: siatka, działka zadrzewiona: nie, warunki glebowe: suchy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Rewal,zachodniopomorskie

798 963 zł37,51 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego. Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 040 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rewal na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki o łącznej pow. 2.040 m2 Wymiar pojedynczej działki: 25 m x 40 m Wymiar dwóch działek: szer. od frontu 50 m x głębokość 40.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł36,19 m² 17 933,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny apartament w ekskluzywnym kompleksie Platinium Rewal, zaledwie 30 metrów od plaży! To doskonała propozycja zarówno na wymarzone wakacje, jak i intratną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 450 000 zł36,70 m² 39 509,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu jedyny w swoim rodzaju apartament położony w Rewalu z prywatnym zejściem na plażę. Lokal niemieszkalny położony tuż przy wydmach z przepięknym widokiem na Morze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

429 000 zł1 430 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną położoną w kompleksie 11 działek w Śliwinie przy ul Spacerowej, gmina Rewal. Działka o powierzchni 1430 m2 rodzaj użytku Bp-R stanowiąca użytki.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł36,95 m² 20 162,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż, dwupokojowy apartament z sypialnią i garderobą o powierzchni 36,95 m2, zlokalizowany na pierwszym pietrze jednego z apartamentowców 'klifowa", w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rewal,zachodniopomorskie

1 369 131 zł99,66 m² 13 738,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Nasza inwestycja to 24 luksusowe Apartamenty w nowoczesnej architekturze zaledwie 150 m od morza zlokalizowane w urokliwej miejscowości wypoczynkowej Rewal. Apartamenty wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

2 850 000 zł290 m² 4 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:874 m²

Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny położony w Rewalu, 400m od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł41,60 m² 16 707 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament 2 pokojowy o pow.41,60m2 z widokiem na morze na prestiżowym osiedlu Apartamenty Klifowa w Rewalu Apartament usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

4 215 600 zł3 001 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu grunt inwestycyjny powierzchni 7026 m2 położony w miejscowości nadmorskiej jaką jest Rewal. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 131 zł99,66 m² 13 738,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

91 800 zł450 m² 204 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujesz bezpośrednio od właściciela Aktualizacja zdjęć terenu z dnia 1 sierpnia 2024 r - pierwsze domki oraz przyłącze prądu zrealizowane. Na jednym ze zdjęć widoczna jest decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56 m² 12 482,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż apartament, wraz z podziemnym miejscem garażowym, położony w centrum Rewala w odległości 200 m do plaży, bez sąsiedztwa głośnych lokali. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 165 000 zł53 m² 40 849,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyobraź sobie, każdy dzień zaczyna się od szumu fal, i nie kończy się spektakularnym zachodem słońca nad Bałtykiem. Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł786 m² 151,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 786 m2, blisko morza. Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł43,58 m² 19 389,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży dwupoziomowy apartament położony w centrum Rewala w odległości zaledwie 120 metrów od plaży. Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rewal,zachodniopomorskie

3 400 000 zł450 m² 7 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w centrum Rewala 250 metrów od morza. Na sprzedaż kompleksowa i rzadko spotykana oferta w samym sercu Rewala: funkcjonujący pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

7 990 000 zł985,97 m² 8 103,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Jeśli planujesz skredytować tą nieruchomość- zadzwoń do mnie Przedmiotem sprzedaży jest dochodowy pensjonat położony w kurorcie nadmorskim Rewal zaledwie 500 metrów od morza. Obiekt wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 348 000 zł160 m² 8 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość o całkowitej powierzchni 160m2, położona na działce o powierzchni 585m2. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł10 229 m² 635,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu grunt rolny położony w miejscowości nadmorskiej jaką jest Rewal. Nieruchomość o powierzchni 10229 m2 usytuowana bezpośrednio przy drodze asfaltowej .Wypis ze studium.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł31 m² 16 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartament położony przy ulicy Morskiej w Rewalu. Budynek w pierwszej linii brzegowej od strony ulicy Klifowej. Wyjście z kompleksu bezpośrednio przed zejściem na plażę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

658 800 zł2 196 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rewal,zachodniopomorskie

1 369 131 zł99,66 m² 13 738,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 840 000 zł840 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dochody od pierwszego dnia na sprzedaż rentowny kompleks 7 domków nad morzem Na sprzedaż oferuję dochodowy, całoroczny kompleks 7 murowanych domków wykończonych w wysokim standardzie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł44,53 m² 13 923,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: lokal typu studio z osobną sypialnią z widokiem na morze Rewal Biuro nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w nadmorskiej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij